lusy116

Jak se naučit na bruslích na ledě ?

Dobrý den :) přícházím s otázkou :D Učitelka na tělocvik nám řekla že si nutně musíme sehnat brusle na led že půjdeme bruslit..u nás nikde brusle neprodávaj a kamarádka má ale jelikož je ze stejné třídy tak je potřebuje taky :D tak jsem na fb napsala jestli by mě někdo zítra ráno půjčil brusle jedna paní se ozvala takže brusle mám super :D ale ani já ani kamarádka na nich neumíme :D nějakou radu jak se naučit ? :)

Odpovědi
Alesh

Prostě to musíš natrénovat, zkrátka začneš malými „krůčky“, postavíš se na obě nohy, špičky mírně od sebe, přeneseš váhu na jednu nohu a druhou necháš malinko sklouznout se současným přenesením váhy na tu kluznou nohu a druhou nohu zvedneš, pak to uděláš obráceně, tím se začneš rozjíždět a těmi bruslemi jakoby maluješ stromeček, jasné?