sláámka

Za internetové služby dceři mobil vyučtoval –2000 Kč. Vyřeším to tím, že jí koupím novou simkartu? Děkuju z odpověd'

Koupím radši novou simkartu a tu starou vyhodím. Radši zaplatím 200Kč než 2000Kč. Můžu to udělat? nepřijde mi faktura nebo něco?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nepříjde, protože nevědí o koho jde, syn to taky tak udělal kdysi

Další odpovědi
anonym

To je ukázka triku náctiletých jak zdarma stahovat hry a pod. Když se zmenšuje kredit, tak přes GPRS stahovat tak dlouho než to zablokují a SIM karta se pak zahodí.

iwetax

Jsem také zvědavá na odpovědi. Jednou jsme to řešili s kamarádkou jak to je, ale nevíme