Za dobrotu na žebrotu?

Co myslite je to pravda, nebo naopak věříte ve slušnost a poctivost?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Teď si budu trochu protiřečit. Je to pravda, ale na slušnost a poctivost pořád věřím. Bohužel v dnešní době se moc nenosí.

Další odpovědi:

Zlatý

bohužel je to pravda, ale jsme tací, kdo neumíme být svině a budem si radši pořád chodit pro přesdržku... je to tady na světě postavená na hlavu

Bronzový

Už dávno ne a někdy je mi z toho smutno.Bohužel jsem nenapravitelná.Naposledy v červnu v práci.Pacient,mladší kluk neměl peníze na autobus,chtěl půjčit stovku,že mi jí na kontrole vrátí.No už si chlapec nevzpoměl.prý jsem si ho musela splést.O stovku mi nešlo,ale nemůžu pochopit,že může do očí lhát.A to bych mohla psát zkušenosti až do rána......

Bronzový

Jak řekla popelka, dnes to prostě není v módě - mám ten pocit.
Ale na pár poctivců se dá dnes narazit, ale hodně často dopadnou tak, že jejich poctivosti někdo využije ve svůj prospěch.

Zlatý

Souhlasím s PostApmanem.
Já už dobračku přestala dělat, protože jsem na to vždy doplatila. Jen v mezích, protože ono na tom pořekadle něco bude!

Zlatý

Ano je to pravda já dobrača jsem už na to hodněkrát doplatila ted už si dávám pozor.

Poctivost je klam. Kolega se tváří jako kamarád, chce posedět se mnou a jeho kamarádem. Ještě to nepadlo, ale jde o ubytování. Raději odhadovat typy lidí a odejít. Slušnější jsou prodavačky v potravinách.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.