Pokročilý

Za chvíli budou Vánoce a začíná nákupní horečka..

Znáte takové ty typy lidí "co už mají všechno" ? A jaký dárek byste koupili takovému člověku, ještě když je to takový přírodní typ( zaavuje se šlením kytek a čtením knížek)? Bohužel nevím, co čte a kytek má po celém bytě tolik, že mu nestačí skoro ani byt 3+1. Dokázali byste mi poradit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Halo to jsem asi jááááááááááááááá, vy mi chcete koupit dárek ?Knížek není nikdy dost a taková krádná kniha o zahradě, Pěstování v nádobách, nebo příručka jak pečovat o kytičky jak zahradní tak pokojové-to by mi udělalo radost. Květiny miluji ve všech podobách , nikdy nemám dost okrasných obalů na květináče ,protože kvetiny stále přibývají a chtějí mít pěkný kabátek , hnojiva na pokojovky, zahradní hnojiva , vše co je spjato s květinami. Pěkný šikovný rýč fajn do ruky , prima nůžky na květiny ,keře a stromy, kompostovač....No ještě nevíte co mi koupit?

Další odpovědi:

Zlatý

Knížka o kytkách je fajn nápad, ale chtělo by to vědět, jak moc o nich ten člověk ví - pokud je to odborník, urazí ho nějaká začátečnická knížka a pokud je začátečník a koupíte mu nějakou těžší, moc z ní mít nebude.
Pokud ale člověk rád čte, tak mi jako docela univerzální tip přijdou různé knížky citátů, tam si něco najde snad každý... a neočte se vám to jako román, který často stačí přečíst jednou a dost...
Anebo něco ke kytičkám. Hezký květináč je fajn nápad, nebo třeba konvičku... :)

Pokročilý

Myslím, že se jedná o mladého muže, tak co třeba zájezd do Holandska pro semínka? :-)

Pokročilý

hezky jsem se zasmál u odpovědi od FilosofovaEm........výborné a vtipné smekám...
co se týče vánoc tak my si dárky vlastnoručně vyrábíme,má to pak jinou hodnotu je to více osobní.takže piju kávu z hrníčku který se hrníčku moc nepodobá ale mám ho nejraději.já zase koupil obyčejný strojek do hodin a osadil jej do mnou vyrobeného ciferníku kde máme pod sklíčkem hodin fotky.fantazii se meze nekladou a člověk je nápaditý tvor

Bronzový

Co tak knížku o kytkách..? :D
Nebo jsem taky někde na internetu viděla kytku, kterou když zaléváte, vykvete z ní pro dotyčného přáníčko.. Nevím, jak to přesně funguje, nebo jak to tam nacpou, ale je to zajiímavé..
Nebo nějakou fontánku, nebo zajimavý květináč.. :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.