Zlatý

z PC bylo nechtíc odinstal toto: MSVC90_x86 a MSVC80_x86_v2, obojí autor Nokia. Co se teď stane?

Doplňuji:
česílko: pc je spuštěné, spíše se bojím stornovat tuto tabulku:
"došlo k nahrazení souborů nezbytných pro správnou funkčnost systému Windows soubory neznámé verze. Stabilita systému Windows bude zachována, pokud systém obnoví původní verze těchto souborů."
A vložit instal CD nemůžu, páč nemám. Tak neví někdo, co se stane po zavření té upozorňující tabulky?

Odpovědi:

Spusť PC a příslušné programy pro Nokii a uvidíš.
Doplňuji:
Spusť - bod obnovení, ale myslím že se nic nestane. Pak to projeď antivirem.

Domnívám se, že se nestane nic... ;-)
Ale - jakým způsobem k ´incidentu´ došlo? - něco jsi instalovala, odinstalovávala, připojila...
Kdyžtak to přidej v diskusi.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

..a od té doby nemůžu v pc provést žádnou instalaci ,( ..nevíte, co to bylo za knihovny?

Zlatý

zjentek

mowla: no dotyčná to natvrdo odstarnila z nainstalovaných programů skrze program jv16 powertools. Krom toho taky odstranila PChealth, to jsem ještě nezmínil. A teď, když chci stornovat tu tabulku, co se o ní výše zmiňuji, tak mi to napíše: "rozhodli jste se neobnovovat orig.verze souborů. Může tím být ovlivněna stabilita systému. Opravdu chcete ponechat tyto nerozpoznané verze souborů?" ..je mi jasné, že po klik "ano" se asi něco stane ..nebo ne???

anonym

Po ´odkliknutí´ "ano" se - podle mne, nestane nic.
Pokud se něco stane, pak po restartu PC a nebo po pokusu o spuštění programu, který ty knihovny potřebuje.

Zlatý

zjentek

no práávě :o ..a co se v tomto případě stane? Neznáš nějakýho pc rádce?

anonym

Myslím, že ti nezbude, než to vyzkoušet - podle popisu asi nikdo nebude schopen ty knihovny s jistotou rozpoznat - resp. neznám nikoho takového ani mimo tuto poradnu.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.