tomtttt

Z pajdy na psychologii

Je nějaká šance se dostat na psychologii do navazujícího studia (komb. nebo prez.) vlastním intenzivním samostudiem doporučené literatury s bc. titulem z pajdy s nepsychologickým zaměřením?
vaše zkušenosti s přechodem do navazujících oborů z jiného oboru

Nejlepší odpověď
baghira

Univerzita Palackého Olomouc:
Magisterský obor „Psychologie“, podmínky přijetí:

1. Přihlásit se mohou pouze absolventi jednooborové bakalářské psychologie, výjimky se nepřipouštějí. Absolventi příbuzných oborů nebo kombinací více oborů budou z přijímacího řízení vyřazeni a nebudou k přijímací zkoušce pozváni.

Jiná škola to může mít třeba jinak, ale pochybuji.

Další odpovědi
FOX.IK

pokud vím učitelka psychologie nám říkala, že je nejlepší si vystudovat pedák nebo fildu a pak jit teprve na psychologii (zřejmně od začátku)Podmínky pro přijetí jsou dost drastický a málokdo se tam dostane hned na poprvé