Z kterého bankomatu lze vybrat částku dělitelnou 100?

Doplňuji:
Z kterého mužů vybrat 300kč

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Z každého (tedy, pokud se bavíme o Česku a výběru Kč).
Doplňuji:
Často třeba ČSOB dotuje bankomaty i bankovkami v hodnotě 100,- Kč, ale ne všechny - vyzkoušej...
;-)
Pokud není 100,- ´přednastavena´, zvol "Jiná částka" a potřebnou sumu si zadej.

Další odpovědi:

Stříbrný

z každého...
od min. po maximum, je to všdycky dělitelné 100...např. takových 50.000 Kč

Doplňuji:
Jito...i 500 je dělitelné 100...pokud měl tazatel na mysli bankomat, který má v zásobníku i stovky, stačilo se zeptat...
a jak už jsem jednou psala...tvé otázky jsou nedostatečně popisné...když ti napíšu - tady u nás, je bankomat na stovky, tak sem hned pojedeš?...takže zvedni telefon a zavolej do své bankly, nebo do bank ve svém okolí, jestli mají stovky...ale myslím, že jednodužší bude buď zaplatit kartou, nebo vybrat rovnou 400...

Stříbrný

Teoreticky z každého, pokud má zásobu stokorun. Většinou tam mají jako nejmenší bankovku dvoustovku, takže 300Kč nedá.

Bronzový

Jistý si jsem jen u ČSOB. U některých si lze vybírané bankovky vybrat (ČS, RB, Unicredit, ..), ale nejmenší je dvoustovka.

Zdroj: http://ihned.cz/c3-59671960-00 0000_d-59671960-vybrat-si-z-ba nkomatu-bankovky-v-urcite-nomi nalni-hodnote-je-stale-obliben ejsi-rikaji-banky

Asi nesouhlasím že z každého, protože se mi několikrát stalo, že automat hlásil "zvolte částku dělitelnou 500" a nemyslím, že by to bylo tím, že bankovky nižších hodnot došly ale tím, že tam ani nikdy nebyly a provozovatel s výběrem nižších částek ani nepočítá.

Ovšem teoreticky ten bankomat jako takový, by byl asi schopen částku 100 vydat, pokud by tak byl nastaven a měl patřičnou bankovku. Ale o to v dotazu asi nešlo, také by se mi občas hodilo vybrat jiné částky než po 500.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.