jenbo

Nissan Interstar, ano či ne?

Rozrostla se mi rodina a uvažuji o koupi ojeté dodávky. Samozřejmě jsem uvažoval o klasice VW Transporter. Nedávno jsem potkal dodávku Nissan Interstar, která mě velmi zaujala. Bohužel u nás jich moc nejezdí nebo jsem je spíše nevnímal. Má někdo s tímto autem zkušenosti? Na internetu je recenzí poměrně málo. Takže koupit nebo raději ne.

Nejlepší odpověď
venkovan

Pokud se jedná o starší auto a na trhu je jich málo, tak bude i málo náhradních dílů. osobně bych nebral ani VW, ale Transita. Jsou to takové obyčejné, trochu spartanské dodávky, ale fakt, že patří mezi nejčastěji prodávané o něčem hovoří.