Neonka

Z jakých surovin by šly nejlépe vytvořit obří bubliny?

Doplňuji:
Ano, jami, vzpomněla jsem si na bublináře z Manéže Bolka Polívky a jeho ´´ kouzla´´ s bublinami. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

My jako děti,jsme je dělali z obyč.jaru a vody.Bublifuk jsem neměla,na svý bubliny jsem byla pyšná!Máte asi na mysli ty bubliny,do kterych se vejde i člověk?To nevím,ale jeden byl v Manéži Bolka ,moc se mi to líbilo.

Další odpovědi
tom004

Možná najdete pár odpovědí

Zdroj: http://www.de­brujar.cz/2010/vi­ew.php?cisloclan­ku=2010060044

Miroslavst

Nejlépe využít nějakou bublinotvornou surovinu.