misela

Z jakych duvodu na neho muze byt vyhlasene mezinarodni patrani?

chtela bych se zeptat,z jakych duvodu na neho muze byt vyhlasene mezinarodni patrani..zda treba za neplaceni vyzivneho,nebo za neodpracovane verejne prospesne hodiny atd..dekuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je jedno za co, pokud policie hledá v souvislosti s nějakým vyšetřováním někoho a nemůže ho najít, vyhlásí pátrání. v případě, že má podezření, že dotyčný je v zahraničí, vyhlásí mezinárodní pátrání.