Bippo

Z jakého filmu je meč na obrázku?

Zdravím, neví někdo z jakého filmu pochází ten meč dole?

Předem děkuji za odpovědi

Zapommněl jste vložil obrázek. Nechcete spíš vědět z kterého filmu než z jakého?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Žádný obrázek nevidím, ale podle otázky (přesněji zájmena jakého) usuzuji, že by to mohlo být z barevného filmu. Je však možné, že i z tuzemského, zahraničního, ale i z černobílého, krátkometrážního, ale i z velkofilmu­. :DDD

Další odpovědi
luckykubrt

Nevím z jakého filmu je ten meč dole, ale nejslavnější byl Excalibur. O něm a jeho nositeli králi Artušovi se natočilo spousta filmů jako například Legenda o králi Artušovi, Rytíři kulatého stolu nebo Mlhy Avalonu popřípadě přímo název Excalibur. 😉

Lamalam

Možná z nějakého historického.