Kric.ouwner

Z jakého důvodu se neopraví Atletický stadión na Strahově ?

Jde o to že tento stadion pojme více než 220 000 diváků čímž je skoro 2× tak vetší než největší používaný stadión , jelikož za dob komunistů se o něj komunisté starali dobře ale od dob této pseudoDemokracie ho nechávají jen chátrat a hnít a v jednu chvíly asi v roce 2004 ho chtěli dokonce zbourat , proč ho ale neopraví což by dle znalců vyšlo na cca 100 000 000 korun ale za to by česká republika měla největší stadión na světě na který se vejde více než 9 velkých fotbalových hřišť nebo 250 000 diváků na případný koncert.

Nejlepší odpověď
Drap

Z důvodů finančních. A dnes nikoho nezajímá co se s čím stane. Aktualní jsou pouze ty investice, které rychle vydělávají

Další odpovědi
jmhad

Mnozí si myslí,že ho postavili komunisté,ale on už bude mít 80 let.A je skutečností,že nikdo neví,jak jej využít.Snad až jej objeví Čína.