Avatar uživatele
Wareg

Z čeho je financován server odpovědi.cz?

Zajímalo by mne, z čeho je financován server odpovědi.cz. Na výpisu z OR jsem pro společnost ASPA, a.s. (viz. informace vespod stránky) nalezl jako předmět podnikání mj. i reklamní činnost a marketing. Jsou odpovědi.cz pouze nějakou „dobročinnou“ stránkou pro veřejnost nebo se těmito stránkami sleduje nějaký reklamní účel?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, Pirate_of_D1 před 5095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

pochybuju… provoz jednoho serveru přece zas tolik nestojí, a ta trocha se vždycky nejspíš nějak vyštění z tržby jmenované firmy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Máte plno podnětných otázek,ale je to jako když by jste chtěl v železářství koupit kilo jablek.Ptejte se toho,komu otázka patří.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Na toto tu byla už diskuze vícekrát.

  1. myslím, že provoz této stránky s pouhými „několika tisíci návštěv“ poskytovatele síťových služeb nezatěžuje. Pravděpodobně tak využívá volnou kapacitu.
  2. je možné, že se jedná o vývoj a průzkum chování komunity. Jakmile bude vývoj aplikace Odpovědi dokončen (a systém bude pracovat co možná nejvíce samostatně), je možné, že se jej chystá majitel (autor) prodávat zahraničním zájemcům.

Myslím, že něco podobného jsem odpovídal i minule.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek