Enrager

WoW 3.3.5a addony .. kde sehnat?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kde se nejlépe shání addony do hry WoW WOTLK 3.3.5a. A konkrétně, kde se nechá stáhnout addon „Spell Priority“ . Jestli funguje i pro WOTLK nebo je to čistě Cata záležitost.. Jaké addony používáte vy? děkuju za odpověď ;)

Odpovědi
Jsemtady

Většina addonů se s novým patchem poměrně rychle aktualizuje. Můžeš zkusit na curse.com a wowinterface.com najít starší verze, ale většinou se to muselo hledat po googlu nebo na stránkách serveru kde hraješ. Ale zkus spíš offic, je to opravdu o něčem jiném. Taky jsem kdysi hrál na free, ale offic je brutálně jinej jak tam věci fungují.