Jivinho

World of Warcraft

Dobrý den, potřeboval bych stáhnout WoW+WoW TBC+ WoW WOTLK.. Vím, že to šlo nějak legálně z blizzardu, ale teď si nemu za nic na světě vzpomenout, kde se to stahovalo.. Prosím poraďte…

Odpovědi
Attack-design

zkus server ulozto.cz nebo wareznet.cz

lukas

Já bohužel teď nemám přístup na stránky Blizzardu, nicméně určitě to tam někde je, protože to odtam stahují všichni (možná s vyjmkou pirátů). Musíš ale počítat s tím že to nějakou chvilku zabere protože je to torrentový typ downloadu – stahuješ od ostatních co stahují, a hlavně ta instalačka je dost velká. Myslím, že ta instalačka je jen jedna a pak jde jen o to co si koupíš (i když to vypadá že ty se spíš chystáš na FREE servery).

Download je legální, protože se platí Blizzardu za účet, nikoliv za software. WoW se prodává v obchodech za pár stovek ale i to je spíš cena za krabičku a hlavně je v tom měsíc herního času pro tvůj účet.