Winrar!!! Pomoc PLS!!

Dobrý den, stáhl jsem si v rarech hru pak jsem ji rozbalil a vytvořilo jse mi iso. Ale já chci přesunout ten iso soubor z pc do pc tak jsem si vzal flash disk a tam mi to napsalo že flasdisk je plný přitom je uplně prázdný. Tak bych se chtěl zaptat jak z toho iso souboru udělám zas ty části???
Doplňuji:
No to ja všechno vim jinak mám 16GB Flash... :-) ale já jsem si to stáhl po částech jako jeden souboro 700MB a je třaba částí 5 no stáhnu 5 částí a pak se to musí rozbalit a pak z toho je to iso a já to chci dát z5 na ty části po 700MB a to nevím jak....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

to je obvyklý problém, a je trochu záludný v tom, že docela úspěšně maskuje skutečnou příčinu :-).

Není chyba v tom, že by na usb disku bylo málo místa, ale v tom, že na něj kvůli jeho starému souborovému systému není možné uložit tak velký soubor jako je to vaše iso v celku ....

////

řešení je jednoduché, a opravdu není nutné ten soubor zase rozdělovat na menší části .... pokud umíte formátovat svoji flasku, udělejte to znovu a tentokrát místo výchozího souborového systému "fat32" (který má toto omezení maximální velikosti souboru) zvolte novější "ntfs" ... i tak velký soubor už by potom neměl být problém na flashku zkopírovat

Další odpovědi:

Pokročilý

Zkuste soubory extrahovat. Mám dojem, že vás navede průvodce nebo se tlačítko nachází v horní liště.

Pokročilý

pokud má neco koncovku .iso, tak se jedná o obraz CD nebo DVD - bude to hrozně velký a navíc to bude zřejmě potřeba nejdříve vypálit, než to půjde spustit. Napište jakou hru jste si stahnul, podívám se, jestli někde nepůjde stahnou jinak.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.