Windows Vista Home Premium - Oprava Zvuku

Ahoj, mám dotaz. přestal mi po dlouhé době(9let) fungovat zvuk. Měl jsem z PC zapojený kabel do basy od Labtec a do ní zapojený ještě reprák.Dnes mi ale nešlo nic. Zkusil jsem dát do zelené zdířky v Pc i jiné prepráky či sluchátka a neslyšel jsem žádný zvuk.Všechno v Pc (V nastavení zvuku) je v pořádku. Když jsem to zkusil opět zapojit do původního stavu , slyšel jsem pípání , které se měnilo když jsem dával zvuk nahlas či ztlumoval. Vypojil jsem to vše, ale zvuk mi stejně nejde.Potřeboval bych tedy pomoci s nastavením do ještě původnějšího stavu,kdy šel zvuk přímo z PC. Pomůže mi někdo s návodem jak na to? Mám tedy WindowsVista Home Premium , Dík a Ahoj

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

vrat pocitac v case ..nebo preinstaluj ovladac......obe varianty jsou jednoduche kdyby to nepomohlo tak napis....a neboooo je este jedna moznost ...a to ta ze zalohujes si vsechna data ..co mas a das novou instalaci cd i s formatovanim disku ...budes mit pc jako novej a das pak z5 svoje soubory...ikdyz tato moznost se ne kazdemu zamlouva je dobre cas od casu tuhle operaci provest...nebo alespom ja jsem toho nazoru...

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.