Dragosaurus

Windows Vista Home Premium – Oprava Zvuku

Ahoj, mám dotaz. přestal mi po dlouhé době(9let) fungovat zvuk. Měl jsem z PC zapojený kabel do basy od Labtec a do ní zapojený ještě reprák.Dnes mi ale nešlo nic. Zkusil jsem dát do zelené zdířky v Pc i jiné prepráky či sluchátka a neslyšel jsem žádný zvuk.Všechno v Pc (V nastavení zvuku) je v pořádku. Když jsem to zkusil opět zapojit do původního stavu , slyšel jsem pípání , které se měnilo když jsem dával zvuk nahlas či ztlumoval. Vypojil jsem to vše, ale zvuk mi stejně nejde.Potřeboval bych tedy pomoci s nastavením do ještě původnějšího stavu,kdy šel zvuk přímo z PC. Pomůže mi někdo s návodem jak na to? Mám tedy WindowsVista Home Premium , Dík a Ahoj

Nejlepší odpověď
badisko

vrat pocitac v case ..nebo preinstaluj ovladac......obe varianty jsou jednoduche kdyby to nepomohlo tak napis…a neboooo je este jedna moznost …a to ta ze zalohujes si vsechna data ..co mas a das novou instalaci cd i s formatovanim disku …budes mit pc jako novej a das pak z5 svoje soubory…ikdyz tato moznost se ne kazdemu zamlouva je dobre cas od casu tuhle operaci provest…nebo alespom ja jsem toho nazoru…