Bronzový

Windows Live Fotogalerie a ukládání fotek...

Nevíte kde ukládá program Windows Live Fotogalerie upravené obrázky?

Protože když upravím nějakou fotku v tomto programu, tak ji pak nikde nemůžu najít a zmizí mi i z knihovny....

Doplňuji:
Nastavené to mám, ale ukládá se to jen při úpravě panoramatická fotografie a fotokoláž.

1.
Ale když chci upravit jen barvu, nebo narovnat fotku tak na ni kliknu, jen ji označím a dám změnit barvu tak mi to napíše
"Soubory které jste vybrali, jsou pravděpodobně jen pro čtení nebo v umístění, které není dostupné"

2.
A nebo když ji otevřu (mám na obrazovce jen tu jedinou fotku) a dám změnit barvu tak prostě zmizí a není ani v knihovně.

Poradí někdo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Složky a soubory v knihovně jsou pouze virtuální. Ve skutečnosti jsou uloženy ve jiných složkách jinde. Live fotogalerie ale otevírá pouze soubory zahrnuté do knihovny " obrázky" a ukládá vždz kopii do stejné složky. Ve složce se pak nachází původní fotka a vedle ní upravená kopie. Takže je třeba tyto složky do knihovny zahrnout.
Pokud se vám nějaká fotka zobrazí tak přes pravé tlačítko myši na ni klepněte a dole na roletce je položka "vlastnosti". V ní je zobrazená skutečná cesta k obrázku a je tam také možnost "pouze pro čtení". zkontrolujte si jestli to nemáte zaškrtnuté.

V nejhorším použijte funkci vyhledávání v nabídce Start. Ta vám soubor najde.

Další odpovědi:

Pokročilý

Tak si nastav, že ti to bude nabízet, kam to ukládat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.