Petunia

Windows 8 na netbook?

Mám netbook lenovo s100 – ram 1GB, rozlišení obrazovky 800×600. Četla jsem, že win 8 jsou vhodné i pro starší stroje:
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/testy/280931-jak-funguji-windows-8-na-starsich-pocitacich.html
Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Bedy

No Windows 8 tam půjde, ale nevím, jestli bude zrychlení tak citelné.
Kdybyste chtěla rychlejší operační systém, doporučím Xubuntu, které je zdarma a v češtině. Můžete si ho vyzkoušet i bez instalace na disk, stačí ho spustit z flešky.

Zdroj: www.xubuntu.cz

Další odpovědi
Orange

No pokud tam máš Win 7, tak by s 8 mohlo dojít ke zrychlení, ale zase zázraky to neumí. A metru na tomhle rozlišení fungovat nebude.