Pokročilý

Windows 7 home premium

Mám win7 a myslím,že jsou stejně dobré jako win xp.Zajímalo by mě jaký názor a zkušenosti mají i ostatní.Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Rychlost - stále ne.
Vzhled - Pěkný (vzhled NENÍ prostředí!)
Prostředí - děs a hrůza
Jádro - testoval jsem jen RC1 a to pár dní, takže nedovedu moc posoudit, pár problémů bylo (kompatibilita, a to ještě chvíli bude, s některými programy a hrama se to asi ani nezlepší).

Takže stejně jako Vista - nový uživatel PC si bude připadat normálně, zkušený uživatel si bude připadat jako v jiném (horším) světě.

Další odpovědi:

Bronzový

Windows 7 je vyborny. Rychly, s dobrym prostredim. Nabizi hodne ruznych vylepseni narozdil od XP. S problemy s kompatibilitou jsem se setkal snad 2x a i to jen u nejakych malickosti, ktere jsem i tak vyresil s pomoci programu Virtual XP.
Jsem s nima mnohem vice spokojeny nez s XP. Nabizi dobre nastroje pro ovladani a urychleni navigace a prace s pocitacem vubec.
Hry jsem moc nezkousel, takze nemuzu soudit. Ale v recenzi jsem videl ze 64bitova verze bude rychlejsi nez XP, zatimco 32 tak na stejno. O Viste nemluvim, ta je ve vsem mnohem pomalejsi.

Tak tedy na zaver - myslim si ze je to dost povedeny system. Mozna az se doladi nejaky mouchy, tak tu i nekolik let pobude jako uz umirajici XP.

PS. Mam Windows 7 Ultimate. (Mozna prave ta premium bude horsi o neco)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.