Complex

Lze vyhledat na webu Idos.cz spoje pro autobusy, vlaky a letadla i na Slovensko?

Web Idos.cz vyhledá spoje pro autobusy, vlaky a letadla i na Slovensko?

Nebo to funguje i na více zemí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Na letadla ne, jen na vlaky a autobusy, zatím mám ověřeno jen na Slovensko a Německo. Pro nejlevnější leteckou dopravu po světě doporučuji kiwi.com. Český autor, co udělal díru do světa.

Další odpovědi
Drap

Idos znamená Integrovaný dopravní systém. Myslíš snad že doprava je celosvětově integrovaná?

anonym

od té doby co chaps (autoři idosu) ztratili svůj monopol na správu těchto dat a dostaly se k nim další mnohem schopnější subjekty jako třeba seznam, se domnívám už vůbec nemá smysl na tyto stránky chodit. Zkuste raději https://jizdni­rady.seznam.cz/ uvidíte že je to o řád lépe zpracované. Chaps na první ligu prostě nemá. Obojí se nicméně soustředí na české MHD provozovatele a na Slovensko jejich databáze zasahují jen v rámci dálkových spojů …

ivzez

Autobusy a vlaky na Slovensko a do Německa,
letadla nikoliv.

Poznámka:
Za větou oznamovací se nepíše otazník.

elkon

Můžeš se podívat, místo psaní dotazu už jsi to mohl vědět. Proč to má za tebe zkoumat někdo jiný.

Výletník8

Jedna z odpovědí tu propagovala https://jizdni­rady.seznam.cz/ . Nejenže není o řád lepší než Idos, ale u některých spojení místo detailu na rozkliknutí vyjede prázdná stránka, takže se uživatel nedozví ani, kde přestoupit. Údaj o jízdném je nesmyslný a na rozdíl od Idosu není uvedeno, z čeho vznikl.

anonym

O integraci hromadné dopravy na celosvětové úrovni se pokouší Google ale zdaleka ještě nejsou na konci cesty a u nás jim bohužel data poskytuje zatím jen velmi málo měst…

anonym

zkusit to můžete na Google mapách resp https://maps.go­ogle.com/landin­g/transit/index­.html