vztah se setřenicí

Ahoj začalo to když nám bylo asi 6, ona přišla s tím že se budeme svlíkat a chtěla mi sahat na penis. Asi to viděla u svých rodičů nebo nevím ale vždycky s tím přišla ona když sme byly někde v zakritém místě nejčastěji někde ve křoví kus od lidí. Teď je nám oboum 15, je pravděpodobné že by to chtěla znovu dělat ? A kdyby ano jak mám reagovat ? Kluka nemá..., děkuji všem za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak takovou situaci ti nezávidím.
Ženská dračice a ještě k tomu příbuzná.
Správná odpověď asi bude raději se tomu vyhnout.
Osobně napíši něco jiného - raději si sežeň ochranu ať není potom problém. Jinými slovy - přírody to nastavila tak, že někdy rozum je zcela v koncích.
Dávejte si pozor i na základy hygieny, ženy mohou dostat záněty poměrně snadno. No a pokud po tom přímo netoužíš, tak doufej, že děvče se bude orientovat trochu na jiného zástupce mužského pohlaví.

Další odpovědi:

Pokročilý

Vztah mezi sestřenici neni zakazany, dokonce i sourozenci by mohli mit mezi sebou sex zavřit vas za to nezavřou.

Bronzový

Lukasy, musím s tebou nesouhlasit. Styk mezi příbuznými, nebo-li incest, je nezákonný a trestně postižitelný.
Jinak, pokud jde o můj názor, je to určitě lákavé a vzrušující ale asi bych to neriskoval. Nemůžeš vědět, jestli slečna nedostane záchvat slušnosti a nezačne mluvit. Jestli neodoláš tak rozhodně nezapomeňte na ochranu - kondom a antikoncepci.

Diskuze k otázce

peta.pis

Ok no ... uvidím, a jakým způsobem to bude zkoušet ? Asi jestli s ní půjdu ven třeba na kole co ?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.