zjentek

Vzpomínáte si někdo, jak v Čechách vypadala obloha před třiceti lety?

jsou někde k mání různý fotky z tý doby? Zajímá mě hlavně různá oblačnost, mraky… počítám, že ta modř byla skoro identická… nebo ne?

Nejlepší odpověď
kapka

Byla na ní rudá záře, zejména nad Kladnem. :D

Další odpovědi
led

Pred 30 rokmi som ešte videla hviezdy na nočnej oblohe. Dnes, keď zbadáme zopár hviezd poriadajú sa veľké oslavy.

anonym

Před 30-ti lety nelétalo tolik letadel a proto nebylo vidět tolik spalin. Jinak obloha, mraky jsou stejné.

štamgast

Obloha je pořád stejná.