Využili jste (před rokem 1989)"knihu přání a stížností? Pokud ano,proč!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano

V hospodě za zasmrádlý maso v guláši.

Další odpovědi
tom004

Ne

Ne,že by bylo vždycky všechno v pořádku,ale vždy ze mne ten „vztek“ vyvanul,než tu knihu donesli.

anonym

Ano

V obchodě pochvalný zápis za mimořádnou ochotu a vstřícnost, negativní v restauraci za totální propad v kvalitě a očividně ošizenou porci.

led

Ano

Ano, ale nebolo mi to nič platné. Všetko napravil priamy list riaditeľovi podniku.

filva

Ne

Miloslav

Ano

Žádal jsem Husáka a spol o spáchání Dobrovolné Defenestrace.