Miroslavst

Vysvětlíte význam sto chutí?

Když řeknu, že mám sto chutí někomu něco nebo někde něco, co to znamená?
Tolik chutí ani snad není nebo jo?
Jak to vzniklo?

Nejlepší odpověď
anonym

No,teda!Já mám chutí milion!1.-Jídlo,2.-sex,3.-seknout s prací4.-vykašlat se na sousedy5.-udělat,co jsem celý život neudělala6.-…

Další odpovědi
hanulka11

tak já bych to řekla když něco moc a moc chci

mám 100chutí někomu vynadat -moc mu chci vynadat a podobně

hledala jsem jak to asi vzniklo

Číslovky sto se nejčastěji užívá pro vyjadřování neurčitého počtu velkého. S případem, že by číslovka sto vyjadřovala neurčitý počet malý, jsem se nesetkal

http://nase-rec.ujc.cas.cz/ar­chiv.php?art=4651

FOG

To jsme rikavali tomu,co nechtel pracovat.
Ty mas sto chuti,ale do prace ani jednu.