Vysvětlíte mi ,jak na Aukru mám vyplnit kolonku…

…když chci prodat věc a zaslat „balík do ruky“ kde se mi objeví:první položka,další položka,množství v jednom balení ?! Co tam mám vepsat ?Dříve tomu tak nebylo! Díky
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/121­04/nadap075941903­210237.jpg

Nejlepší odpověď
tom004

Když prodávám jednu věc,dám 1.položka = cena poštovného,2.po­ložka = 0,počet v balíku = 1(protože prodávám 1ks).
Když prodávám více položek,třeba 10ks v „Kup teď“,tak dám 1.položka = cena poštovného.2.po­ložka = 0 – x Kč(podle toho jak se zvýší váha balíku přidáním dalšího kusu),3.položka = kolik ks,kg,ap.,pošlu za uvedenou cenu v pol.1,nebo součtem cen v pol. 1+2.
Snad Ti to tak bude stačit.

Další odpovědi
www

Chápal bych to jako seznam, (obsah) balíku, vyzkoušeno ale nemám ☹.
Doplňuji:
No, vypadá to tak, jak jsem myslel. A zkus se podívat někde do instrukcí, pokud si netroufneš opatrně zkoušet 😉.