smutnydrak

Vysvětlí mi někdo polopatisticky, jak si zahrát na pokerstars.net poker za realné peníze?

Odpovědi
SPaNiEL

Předpokládám, že klienta Pokerstars máš už staženého a jsi zaregistrovaný, tj máš na Pokerstars vytvořený účet. Polud ano, musíš si na tento svů účet v Pokerstars převést peníze a to buď bankovním převodem, kreditkou nebo třeba přes moneybookers, pokud to máš. Až si tam převedeš peníze, můžeš o ně hrát :)

hegon

na pokerstars.net si za peníze nezahraješ :) Musíš jít na pokerstars.com (pokerstars.cz)