siminka21

Vysazení HA a prsa

Brala jsem antikoncepci asi 9 měsíců. Přibrala jsem jsem něco kolem 7 kg a prsa se mi dost zvětšila – o 2 čísla. Jsem z toho celkem zoufalá. Tak se chci zeptat, zda se prsa po vysazení HA opět vrátí do původní velikosti.

Odpovědi
Mapel

Ono to má hodně vlivů. Záleží i na věku, stravě atd. Takže odpověď je spíše na lékaři. Podívej se na to z jiné stránky. Hodně žen chodí na transplantaci prsou a ty to máš zdarma. Tak zoufat nemusíš. Spíše naopak.

Pepa25

Silně se mi nezdá, že by to bylo hormonální antikoncepcí, proto je pravděpodobné, že po vysazení HA se to nevrátí zpět …

ivzez

Mapele, o transplantaci prsou čtu prvně.
Neměl byste nějaký odkaz?

Nebo jste mínil plastickou operaci?