terira

Výrazné žilky na pozadí a bocích, co s tím?

Na bocích a pozadí se mi utvořily výrazné žilky. Vypadá to jako strie, ale v mém věku jsou strie hodně neobvyklé (je mi 14). Nemám žádný problém s váhou, ani jsem v poslední době nějak výrazně nezhubla. Natírám se každý den kozím tělovým mlékem, ale nepomáhá. Co s tím? Poraďte co nekdříve! Za chvíli jsou prázdniny a nic tak ošklivého do plavek nechci mít…

Odpovědi
Drap

Myslím, že to tak snadno nepůjde. Osobně bych navštívil odborníka a až potom hledal na takovou věc řešení na netu.

iceT

K těm striím… ty se můžou utvořit i v pubertě a dokonce i klukům, protože v pubertě se rychle roste, takže ne, že by byly v tvém věku neobvyklé…

pucipuci

Tyto žilky se „mrazí“ ,vstřikne se do nich nějaká látka,dělají to na lepších kožních, ale v Tvém případě asi s rodičem jako doprovod.
http://www.ski­nea.cz/zilky-sklerotizace-174/