alpik

Vyřadila by střela z 9K38 Igla BVP 2?

Dokázala by střela z ručního protiletadlového kompletu Igla vyřadit bojové vozidlo pěchoty BVP 2?

Nejlepší odpověď
Emefej

Silně pochybuji. Ta zbraň k tomu není určena. Hlavice nese kilo šrapnelů a 300 g výbušniny. BVP má pancíř 30 mm, ten by asi odolal.

Další odpovědi
honza19hk

Nejspis ne bvp ma v zakladu 30mm pancir.

lexx

pásový BVP asi ne, kolový transportér zásahem do kola spíš ale to není náš případ

gecco

Netusim, jake plany spradas a ci armadu zahradnich trpasliku hodlas prezbrojit, ale bocni pancerovani BVP prostreli i na nem lafetovany PKT raze 7.62 (vyzkouseno) – takze toto nebo cokoli vetsiho prubojneho ano…
😉