Avatar uživatele
Registrovaný

Může mi zaměstnavatel dát v tomto případě výpověď podle §48,odst.1,písm.b?

Dobrý den,jsem zaměstnána jako vrátná na řízené skládce od května 2014.Dosud jsem nebyla proškolena ani na BOZP.Nyní můj zaměstnavatel končí a včera mi přivezl výpověď dle §48,odst.1,písm.b a zároveň napsal do výpovědi §52,písm.f.Nevím,jak se mám bránit.On mě měl proškolit a neudělal to.Mám smlouvu na neurčito a jsem ve 2.Invaliditě.Byl na mě sprostý a řekl mi,že tímto to končí.Co mám dělat?Svou práci si plním řádně,nikdy mi nic nevytkl,ani ústně,natož písemně.Co dělat.Děkuji Iveta

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Otázka ještě nemá žádnou odpověď.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.