Iceman88

Výpověď – jak byste se bránili???

Tak jsem byl v úterý na pohovoru u Vedoucího a dozvěděl jsem se od něj, že odlepuji štítky na šatnách, prý to říká hodně lidí, ale neřekl mi jména. V to úterý mi řekl, nebo naznačoval, že v ten den můžu být už převlečený. Tak jsem mu řekl, že mi štítky odlepují taky a ještě jednomu. Lepil jsem to tam už několikrát, ale očividně už to nemá cenu, když mi to tam zase nějaký blbec strhne. Ne, žádné lístky nestrhávám, tohle nedělám, ten člověk, který mě bonzl, tak si to vymyslel.

Už několikrát jsem měl skříně odlepené celé od kofoly, údajně to dělá jeden člověk, který hulí trávu a pravděpodobně i odlepuje štítky na šatnách, protože je zhulený a neví, co dělá, ten magor. A navíc má skříně vedle sebe, civilní oblečení a pracovní oblečení. My ostatní jsme si to museli přestěhovat, protože by nás za to Vedoucí zdrbal. Prostě, civilní oblečení má být v čisté zóně a pracovní oblečení ve špinavé zóně. Taky jsem v kanceláři řekl jeho jméno, ale řekl jsem, že jsem ho neviděl, to byl jen můj typ, nechápu na co to Vedoucímu je. Víte, já bych to řešil už jinak, já bych mu dal pár facek a byl by pokoj, tak se to totiž dělá, nesnáším totiž bonzáky a ještě takové vychcané lidi, kteří říkají věci, které nejsou pravda.

I kdybych dostal za tohle výpověď, tak by byl podle mě Vedoucí úplný debil, když věří jednomu zhulenému feťákovi. A tu výpověď bych mu stejně nepodepsal, takže patová situace. :-p Tam kdyby raději řešili něco jiného, vždyť pracovat tam za 20 500 Kč čistého, je úplně k smíchu a to už tam dělám skoro 15 let.

Odpovědi
da ny

Nesnáším lidi, kteří věci řeší (řešili by) fackami.
Výpověď můžete dostat i bez podpisu.
Zaměstnavatel (vedoucí), když chce, najde ten „správný důvod“.
Někteří mají v oblibě patolízaly a donašeče.
Neznám Vás, neznám vedoucího, nemohu posoudit situaci.
Strhávání štítků ze skříněk, není důvod k výpovědi. Může to být další „zástupný“ důvod. Skutečný je třeba jiný. My do toho nevidíme.
Tam, kde o mne nestojí (nechtějí mne), bych nechtěla být/pracovat.

Filip84

Ty jsi jak baba, tvl! 🤦🏽‍♀️

Proč to řešíš? To jsi nejsi s to najít lepší, nebo alespoň stejně blbě placenou, práci?

To jako vážně očekáváš, že když by Ti, hypotheticky, dal zaměstnavatel výpověď, že odlepuješ štítky ze skříněk na šatně, že to u soudu prokáže? 😂😂😂

Podívej se, věc je banální: kdo je všivák, má být chytrý, kdo je hlupák, má být poctivý. Když pracuješ patnáct roků za Kč 20,500.00 čistýho, a v tak toxickém kolektivu, jak popisuješ: jsi hlupák. Tak když jsi hlupák: drž hubu a krok! Nebo si vytáhni hlavu ze zadku, dojdi za chefem, že chceš zítra skončit, jestli se domluvíte. Když se nedomluvíte, pošli vejpověď, a jak budeš mít doručenku, jdi na ty dva měsíce marodit, a ve vycházkách si najdi lepší práci.

Ovšem změň svůj přístup, k důležitým věcem je potřeba přistupovat důležitě, je bláhové přistupovat k nedůležitým věcem důležitě. Práce za Kč 20,500.00 čistýho, ve které jsi zabookovaný 15 let, není důležitá věc. Štítky na skříňkách na šatně nejsou důležitá věc.

Sám si vyber, ale pak se nestěžuj! 😈

Rokio

Částečně nesouhlasím s Filipem.

Pokud dá zaměstnanec výpověď a půjde na 2 měsíce marodit, tak je to podvod. Za tohle může v krajním případě hrozit i kriminál.