zanet

vypoved advokatovy

Dobry den,prosim o radu,jak mam vypovedet advokatovy,plnou moc?v jednani z pojistovnou,pry mi tu vypoved musi podepsat,ale ja uz snim nechci jednat,a mam strach ze to nepodepise.muzete mi nekdo poradit?? dekuji.

Nejlepší odpověď
Losos

Dobré ráno. Vůbec se neboj, jednat s právníkem už nemusíš, stejně jako by mělo být i jedno, zda Ti výpověď podepíše, nebo ne. V tomto případě je směrodatné co žádáš ty, neboť to byl tvůj požadavek aby Tě zastupoval, stejně tak je to tvůj požadavek aby Tě už nezastupoval.

Vzor odvolání plné moci zde:

http://www.eu­roekonom.cz/do­kumenty/odvola­ni-plne-moci-vzor.doc

Snad Ti to pomůže ;) Nezapomeň odeslat poštu doporučeně, abys měla potvrzení o tom, že poštu obdržel. Do doby, než ji obdrží, má stále stejné pravomoce jako doteď v tvém zastupování. Ve chvíli kdy obálku převezme, nabývá tvá výpoveď jemu právní moci.