MonkeyKing

Vyplatí se koupě domu před rekonstrukcí?

Bydlet v něm, potom ho zrekonstruovat a prodat dráž?

Nejlepší odpověď
ivzez

Kdybych chtěla koupit starší dům, potom zásadně před rekonstrukcí.
Nechtěla bych žít v domě podle představ někoho jiného. Rekonstrukci
bych si chtěla provést podle sebe.

Ale existují i lidé, kteří chtěji přijít k hotovému,
přestože to nebude úplně odpovídat jejich představám.

Nejsem si jista, jestli by se Vám to vyplatilo. Do rekonstrukce byste
vložil peníze, které by další kupující nemuseli být ochotni zaplatit.

Další odpovědi
autacek

Jak kde, je to o lokalitě.

Drap

To je případ od případu jiné. Nelze takto obecně hodnotit. Bývá to lukrativní, pokud si kupující opraví většinu věcí sám a potom prodá.

hapiky

Postavit nový je výhodnější, ekonomičtější než opravovat starý. Výjimka platí jen v případě velmi dobré lokality.

pizlicka

Ano,vyplatí se velmi,pokud máš v rodině někoho,kdo ti pomůže s rekonstrukcí­.Pokud najmeš řemeslníky,tak nevím.já koupila domeček za 300tisíc,blízcí mi dělali vlastníma rukama rekonstrukci,ja pouze kupovala materiál,takze materiál,i vybaveni-vyšli mě 250tisíc,je to 3plus1,jeste to chce novou strechu a udelt novou chodbu a vydláždit dvur,ale dohromady dům 3plus1 po rekonstrukci mi vyjde na 900tisíc.takže ano,vyplatí,kdyz jsi šikovný a většinu zvládneš sám.