skorcovaz

Vyplatí se jít na prodejní akci / prezentaci?

Ve schránce jsem našla nějakou pozvánku na akci se vstupným 20,– Kč, kde dostanu hodně dárků – uzeniny, čistící prostředky, textilie apod.. Opravdu mi to všechno dají jen tak, i když si nekoupím nějaký vysavač, či nádobí za 60 000,– Kč? Na tom letáku není psáno, že dárky jsou podmíněné nákupem, stčí mít 18 let.. Vyplatí se těm prodejcům takto ty lidi dotovat? Kde se o těch praktikách dočtu víc a jaké jsou vaše zkušenosti? Díky za odpovědi!

Nejlepší odpověď
www

Tyto akce jsou a budou vždy jen podvod.
Zkušenost nemám osobní, jen od zoufalců co tam byli, ve finále koupili a shořeli.
Nabízené zboží se totiž prodává jinde, pod jiným názvem a mnohem levněji!

Další odpovědi
venkovan

Vyplatí.
Ale pod jednou podmínkou.
Nic nepodepíšeš, nic nekoupíš.
Pokud si cheš užít srandu, tahej je za rypák. Dotáhni je až k podpisu smlouvy, ale potom cukni, že si to musíš rozmyslet, poradit atd.
Je to zkušenost na celý život.
Ale bacha – dle mých zkušeností. Prodejci dokáží zákazníka tak zmasírovat, že podepíše klidně i přeměnu svého pohlaví.
Takže – ano.klidně tam jít, ale nic nepodepsat, vzít si smlouvu k prostudování domu a nebo lituji, nekoupím. A říci jim – děkuji za prezentaci, věřím, že podobný výrobek určitě koupím od jiné stejně kvalitní firmy.

hanny 2

Byla jsem na takové prezentaci už hodně dávno,když je začaly různé firmy pořádat.Ty dárky asi dostanete,ale když si nic nekoupíte,tj.ne­uzavře a nepodepíše dostatek lidí smlouvu na nákup předraženého zboží,od které mimo jiné nejde odstoupit,tak jsou hodně nepříjemní.Pořád to říkají v televizi,že staré lidi nutí skoro pod nátlakem uzavřít smlouvu.Už bych tam nikdy nešla!
Doplňuji:
Aha,to co píše Hanulka ani nevím.

hanulka11

Dárky jsou jen pro ty co nakoupí .Jasně tam maličkým písmen najdeš pro zákazníky

ReHu

Určitě ne.

možná něco dostaneš, ale většinou to jsou nekvalitní levné cetky. A ty stejně platí ten, kdo kupuje prezentované zboží.

Toto zboží bývá předražené. Musí se zaplatit ten prodávající (jeho provize, cesta, ..) , pronajaté prostoty, dárky, …

roxy52

Určitě se jim to vyplatí,protože on se vždycky někdo najde,že si od nich něco koupí.A vzhledem k tomu,že nádobí od nich stojí 60000 Kč a to samé koupíte v kamenné prodejně za 1500 Kč,tak není o čem mluvit.