I am Kejbý

Vypadávají ochlupení podobně jako vlasy?

Jen tak mě to napadlo, ale docela by mě zajímalo, jestli lidské chlupy vypadávají a dorůstají stejně jako vlasy a nebo je to jinak :)
Doplňuji:
Omlouvám se za špatné znění otázky, zapomněla jsem přepsat první slovo…

Odpovědi
cochee

Jo, vypadávají. Já jsem celkem chlupatý a musím to furt v koupelně z podlahy uklízet. (vím, že to jsou chlupy, páč mám značný rozdíl v délce chlupů a vlasů)

uccello

Ano, taky jsem chlupatý jak medvěd a jde to znát. V koupelně, v posteli. Ani nevím, jestli mi náhodou nechybí nějaký vitamín, že tak pelichám. :)