zjentek

Vymysleli spekulanti terorismus proto, že 21. 12. 2012 se jim to tak docela nechytlo?

Odpovědi
da ny

„Pojem terorismus byl poprvé použit během Velké francouzské revoluce pro popis metod používaných vládou vůči jejím nepřátelům“
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Terorismus

Šidlo

asi vás to šokuje, ale podvratné skupiny existujú možno už od starého Egypta

a až do cca 40 rokov dozadu sa na všetky menšiny prakticky každá vláda na svete pozerala v lepšom prípade cez prsty, v horšom prípade sa ich snažili rôzne zbaviť.....je jedno, či daná menšina naozaj niekomu škodila alebo nie

civilizácia je pre homo sapiens nová situácia, ľudia proste spolu ťažko vydržia.....ľudia sotva vydržia sami so sebou

ptáč

O čem špekulovali před tím datem? Jak z vepřového sádla ukrojit kůzle? Každý den může být úspěšný.