janek66

Vyhřívaná vesta od TV product.Myslíte že funguje?

Nejlepší odpověď
Đšáša <3

jestli jte si ji este nekoupil nekupujte nefungu je to :/

Další odpovědi
štamgast

Kdo kupuje přes teleshoping je divný. Tyhle věci vydrží jen pár měsíců. Zde pár příkladů. Objednal jsem si sadu hrnců TV Product, za dva měsíce zrezivěly. Pak jsem si koupil otočný vytápěč od TV Product a za 5 měsíců se pokazil. A na závěr jsem si objednal od WS Teleshop kráječ na zeleninu a ten se otupil po 3 měsících, a to ho Horst Fuchs vychvaloval do nebe. Od té doby si nidky nic z TV nekoupím. Vždyť když za sadu 10 nožů zaplatíte cenu jednoho nože, tak víte, jakou kvalitu ty výrobky mají.

anonym

Jen je otázkou, jak dlouho. Většinou u podobných výrobků funkčnost přesáhne jen těsně jejich zákonnou záruční dobu! Ale může být i vyjímka

Drap

Proč by neměla ?