Drap

Vyhrává spravedlnost vždy ?

Také jste rádi že sprvedlnost opět zvítězila a že paní Nečasová /Nagyová/ byla zproštěna obžaloby? Stejně jako její kumpáni ?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Ano – v pohádkách.

Další odpovědi
marci1

Nevyhrává, bohužel. ☹ Doufala jsem, že se Nečas manželky na chvíli zbaví a nebude ho komandovat a ponižovat. Má smůlu. 🙂

„Malá nespravedlnost je hrozbou pro veškerou spravedlnost.“
Martin Luther King

„Zákony jsou pavučiny, skrze něž velké mouchy proletí, kdežto malé se do nich zapletou.“
Montesquieu Charles-Louis de Secondat

Emefej

Nevyhrává vždy. Již mnohokrát prohrála. Nagyová a její kauza měla od počátku jediný účel – zdiskreditovat Nečase a odstranit jeho vládu. Úkol byl splněn, Nagyová tedy do basy nemusí.

anonym

Co blázníte?! Vždyť byla odsouzená nepravomocně a to je rozdíl, nemyslíte? Do báně ještě může jít a taky že půjde!

postcd

pokud se týká soudů tak asi každý ví, že spravedlnost vždy nevyhraje
spravedlivý způsob jednání dá se říci vyhrává vždy pro toho kdo jedná spravedlivě, pokud jde o duchovní hledisko, pokud jde o peníze a jiné pomíjející benefity, asi ne vždy se vyplatí jednat spravedlivě … možná

dudu

Ale Drape. Přece již materiál zvaný „Rukověť absolventa VUMLu“ obsahuje vysvětlení jasně formulovaných otázek – budou:

  • ještě za komunismu peníze – ano, ale jak u koho.,
  • si za komunismu všichni rovni – ovšem, až na četnou skupinu tzv. rovnějších.

anonym

Nečas asi pohořel,a i s ním i ODSNagyová žije!Je svobodná.
Nezapoměn,že v tom nebyla sama,ale odnést měla.
Kauza Nagyová je mediální označení politické aféry, která vypukla v červnu 2013. Na jejím počátku stály 13. června zásahy policejního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) proti několika politikům a úředníkům, kteří byli podezíráni z korupce a zneužití pravomoci úřední osoby. Podle médií šlo o dosud největší a naprosto unikátní policejní akci tohoto druhu ve veřejné sféře a proti vysokým vládním institucím v České republice a v celé Evropě.[

lexx

nevěř v duchy…

arygnoc

spravodlivosť neexistuje.

trest pokuty 10000 (za čokoľvek) je pre miliónara nič, pre samoživiteľku so 4-mi deťmi likvidácia, trest 8 rovov za smrť človeka pre recidivistu nič, pre účastníka dopravnej nehody zničený život a podobne (opomeňme miery zavinenia vo všetkých prípadoch).

ad kauza n. – nevieme o nej nič, iba dohady – či ide dôkazy, príčiny, následky, o odôvodnení rozsudku ani nehovorím.
veď to je tajné.

;-Q

ivzez

Ráda nejsem,
ale myslím, že spravedlnost vítězí pokaždé
(i když třeba ne před soudem).

Nečase každopádně dostihla (v podobě Nagyové)…

lota

🙂 Hodně vtipný dotaz. Ano, spravedlnost přece vždy vítězí! Tak nezbývá než čumět na to její vítězství „s otevřenou hubou“.

annas

Ad Jugar – co odkaz?

http://www.hot­press.cz/unikly-odposlechy-z-kauzy-nagyova-necas-dostava-sodu/

anonym

Mě obvinit z úplatků,tak se budu taky bránit,