crissi

Vyhovuje vám více smartphone nebo javaphone?

Doplňuji:
Sám preferuji Smartphone.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
www

Javaphone

Doplňuji:
Hlavně mne unavuje dotykový display. A to ještě mají někteří šílenci dotykový monitor u PC. Vždyť to by mně snad upadla celá ruka! 😁

peterd108

Javaphone

beer

Javaphone

huxa

Javaphone

HugoCharles

Smartphone

Doplňuji:
Java je už mrtvá..

Poklička

Smartphone

krchnak

Smartphone

Doplňuji:
Nechápu, jak někdo může preferovat javaphone.. Technika jde dopředu a je potřeba se jí přizpůsobit. To je jak když si kamarád koupil PC s 8 jádrovým procesorem o kosmické frekvenci, 32GB RAM, nacpal do toho 3 spičkové grafické karty a v definitivní fázi si na PC nainstaloval Windows XP :D