Vyhledávač google

Dobrý den.

Ve vyhledávači google si zadám např. nějaké slovo , třeba TMELY-lepidla. Nabídne se mi hodně možností - všechny jsou zvýrazněny modře. Některé možnosti si postupně otevřu. Pak zavřu vyhledávač google. Za nějaký čas ( minuty ) opět otevřu vyhledávač google a zadám opět TMELY-lepidla. Opět se nabízí hodně možností, ale jsou zase všechny obarveny modře.

Ještě včera to bylo tak, že při dalším otevření stejného názvu v google se mi zobrazily ty nabídky co jsem už otevřel dříve jinou barvou ( skoro do červena ). A tak jsem hned poznal, kterou nabídku jsem si již prohlížel.

Dotaz : proč se mi již otevřené nabídky nezobrazují při dalším otevírání možností jinou barvou ? A stále je to modře. Pak nepoznám, kterou nabídku jsem si již otevřel.

Děkuji za případné nápady co s tím dělat.

Děkuji.

Odpovědi:

Zlatý

Mohlo sa to stať vtedy, ak máte nastavené vyčistenie cookies (súbor, kde sú informácie o stránke, ktorú ste si otvorili) na zrýchlenie otvárania už použitých stránok. Pokiaľ tieto cookies nemáte v počítači, stránka sa správa ako novo otvorená. Ak cookies máte, stránka sa otvorí podľa posledného použitia, vtedy je vidno aj tie použité odkazy.
Z toho vidíte, že cookies majú určitý význam aj pre vás, ale na druhej strane sú aj "zradcovia" dávajú otvorenej stránke informácie o vašich činnostiach na stránke. Preto je lepšie po uzavretí prehliadača cookies odstrániť.

Bronzový

Mazání historie a cookies souborů...zkus si povolit v nastavení pamatovat historii prohlížení.
Jen zajímavost: když si zakážete poskytovat cookies soubory třetím stranám, tak stránka google vůbec nefunguje a chce po vás zase ukázat a stáhnout vaši historii.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.