Matthew

Máte někdo taky problém s vyhledávači google ??? :) Jak na něj ?

Nedávno mi začli naskakovat captcha obrázky když jsem něco vyhledával, stačilo zadat jednou třeba za pět dní ten kód a dalo mi to pokoj. No a dneska mi vyskočilo tohle a už nemůžu přes google absolutně nic vyhledávat viz > http://i44.ti­nypic.com/311ug­cn.jpg

Použil jsem CCleaner, něco pročistil, ale vypadá to na něco horšího. Nejspíš budu potřebovat Hijackthis nebo jak se to jmenuje, jednou jsem s tím už dělal, ale moc mu nerozumím. Za případnou pomoc děkuji :)
Doplňuji:
Z odkazu na 17 dní starou otázku kterou položil česílko, jsem zkusil vše :) Vymazal jsem komplet historii, restartoval počítač, projel to ccleanerem, udělal si test AVG na celý počítač a taky jsem si nechal vyjet komplet HijackThis save log, který jsem dal do internetové analýzy. Vše ukazuje být naprosto normální, nevím tedy, snad to nebude nic velkého :) v počítačích se moc totiž nevyznám … zkusím tedy ještě to co navrhuje bolak :)

Nejlepší odpověď
bolak

Ccleaner ti to nevyčistí, máš tam podle mě nějakou havěť. Mně vždycky pomohli tady na tom fóru > http://forum.vi­ry.cz/viewforum­.php?f=13&sid=f738a0b894­17d236a5969c90450c8218

Zaregistruj se, napiš co máš za problém a řiď se instrukcemi.

Další odpovědi
anonym

Podívej na odpovědi http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-si-vysvetlit-pozadavek-goodle

Bedy

Internetová analýza Hijackthis není příliš dobrá, je dobré, aby to viděl člověk, který může objevit i další věci, které analýza neobjeví.

Taky se stalo, že mi lidé donesli počítač s tím, že si právě udělali internetovou analýžu Hijackem a že toho tam měli opravdu dost označenýho jako špatné a tak to dali fixnout, jenže přitom to nebyly špatné věci, byly to systémové položky – oni měli 64bitový systém a ta databáze není asi nějak moc aktualizovaná.
Těm lidem pak nešel zvuk, nešly jim zabezpečené stránky HTTPS, při startu systému to vyhazovalo chyby, že ta a ta služba nemohla nastartovat apod. Proto tyhle online analyzátory nedoporučuji právě z těchto důvodů.

Nerozumí-li člověk logu, tak ho má poslat zkušenému člověku. Ne stroji.

Výpis mi pošlete na bedy zavináč outlook tečka cz a podívám se Vám na to.

Jen ještě poznámka pod čarou – víte, že Google sleduje aktivitu svých uživatelů i přes svůj vyhledávač? Myslím si, že možná nebude na škodu přesedlat na Seznam.cz – na českých stránkách vyhledává i lépe (bych řekl), v zahraničí používá databázi 2.nejpoužívanějšího vyhledávače na světě (hned po Googlu), a to Bingu (www.bing.com)

nonnel

Já bych to odinstaloval, potom bych na to pustil CCleaner aby vyčistil registr, vypnul, zapnul a znovu bych to nainstaloval.
Doplňuji:
Odinstalovat vše, co se týká jména Google.

praivo

Proskenuj PC programem Malwarebytes' Anti-Malware Free – http://www.mal­warebytes.org/pro­ducts/malware­bytes_free/
Jestli něco najde, tak to smaž. Pak znovu zapni HijackThis a nový log mi pošli na admin[zavináč]pcti­py.net

Matthew

Věc se má takhle, já jsem si udělal tu analýzu z hijackthis jenom tak pro kontrolu, nic jsem nemazal, nedával žádní fixed nic … prostě obyčejný scan ,vím že bych tím mohl smazat věci, které se mazat nemají, tak blbý nejsem :) A google používám především ve vyhledávání cizojazyčných stránek, s tím ostatním českým nemám na seznamu problém :)

Matthew

Už to funguje, ale děkuji za pomoc od všech :)