Výdělek po emailech nebo SMS

Někde jsem slyšela,že se dá vydělávat trošku peněz tím,že Vám nějaká reklamka posílá reklamní SMS a nebo emaily a výdělek se počítá ,jakmile se zpráva nebo email přečte.Nevíte o tpm někdo něco víc?Zoufale potřebuji práci z domova.....Děkuji mnohokrát

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Moc si to nemalujte, jsou to tak malé položky, že výdělky se budou pohybovat v řádu desetikorun, maximálně, pokud nad tím strávíte hodně času, stokorun.
Ale zkuste se podívat tady, jsou to asi jedny z nejobsáhlejších stránek vč. odkazů na toto téma:
http://penizepointernetu.webno de.cz/

Další odpovědi:

Zlatý

Já můžu doporučit tadytohle: http://www.ermail.cz/…

Je to reklama přes emaily, které jsou různě ohodnocené a částka, kterou lze vybrat je min. 1000Kč, takže to chvilku trvá...

Zlatý

Nechci vám brát naději, ale tudy cesta nevede

Zlatý

A hlavně je na to potřeba na tohle mí živnost, protože je to defakto podnikání. Stačí volná živnost Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení

a náklady na živnost (necelé 4 tisíce měsíčně - sociální, zdravotní) pak za rok daně z příjmu se Vám nevyplatí

Jendahub: dík za doplnění, svůj příspěvek jsem opravil

Bronzový

Pro Michal Kole: minimální měsíční zdrav. a soc. pojištění je dnes 3477kč,soc. 1807+zdrav.1670.Pokud bude mít malé příjmy,nebude muset platit daň asi žádnou.Nevím to teď přesně.
Každá koruna je dobrá,když tak to zaplatí možná aspoň náklady na provoz internetu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.