balca

Vydělávají tvůrci legendární hry Angry Birds peníze, i když je hra zdarma?

https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.rovio.angrybir­ds&hl=cs

stažení 100 000 000–500 000 000.
Doplňuji:
ano,ale já myslel jestli vydělává verze zdarma,když má tolik stažení.
Na reklamy používám AdBlock. :D

Odpovědi
alex.agent

Existuje i prémiové verze která má výhodu, že ti odebere ze hry jakékoliv reklamy a tím podpoříš vývojáře hry.
Například: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.rovio.angrybir­dsspace.premi­um#?t=W251bGwsMSwxLDIx­MiwiY29tLnJvdmlv­LmFuZ3J5YmlyZ­HNzcGFjZS5wcmVtaX­VtIl0.
Doplňuji:
Mno, jak by jinak měli vydělávat? Vydělávají jen na těch reklamách, že dostávají za to peníze od toho, kdo je tam má. A nebo na tom, jestli si někdo koupí tu prémiovou verzy, jinak myslím že ne.....

huxa

tvůrci? :)¨programátoři? ti určitě ano… angry birds je duším od googlu, takže google to má jako svoji hru a tím rozšiřuje svoje platformy (např. google+), proto na té hře se také vydělává ;)