Petr87

Je kreativita vyčerpatelná?

Mohla by se někdy vyčerpat hudba? Že už bude všechno složeno či nahráno a bude to znít jen jako kopie již existující skladby (skladeb)? To samé u fotografie, malby, designu?

Odpovědi
xxx3

nemohla, možnosti kombinací jsou v každém případě obrovské. Něco jiného to je v populární hudbě – zvláště pak ve středním proudu. Tam se hodně recykluje to, co je osvědčené.

Šidlo

asi nie.....stále pribúdajú noví ľudia s novými mozgami, ktoré majú nové nápady

  • ak ste materialista…nové mozgy=nové mutácie v nich, umožňujúce nove druhy kreativity

ak ste idealista…čo nová duša, to originál=kreativity bude vždy v niekom dosť