Radovan M

Výbrus válce u auta

Dobrý den,
chci se zeptat, když se udělá výbrus u motoru, tak se zvětší průměr válce a jak se pak vyřeší problém „netěsnícího“ pístu ? Píst bude přece mít menši průměr. Máte s tim nekdo zkušenosti ?
Větší pístní kroužky asi jen tak prodávat nebudou, co myslíte :D

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Samozřejmě, že prodávají větší pístní kroužky!!! Podle počtu výbrusů.

Další odpovědi
dejv.s

Ano Myroslav má pravdu. Udělá se vybrus a změní se kroušky a už to zase těsní. Davám palec nahoru. Dejv