Krčálek

Vybírali jste si šušně z nosu, když jste byli malí?

Nejlepší odpověď
briketka10

jednou už tady taková otázka byla a kdo zapíral, tak ten to dělá dodnes :))

Další odpovědi
anonym

V dětství jsem poklady z nosu vybírala prstem a v dospělosti je vybírám papírovým kapesníkem.
Doplňuji:
A víte jak uděláte z holuba netopýra ?
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Vytáhnete holuba z nosu a nalepíte jej zespoda pod stůl.

bolak

tshe..nejen že vybíral, já si je dokonce lepil do alba.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-prumerne-snite-holubu-z-nosu

www

Pokud se tam tvoří, což je přirozené, musí se vybírat i v dospělosti.
Takže ano.

Drap

Ne, vybíral jsem si to ještě za mokra.

Michal Kole

Někteří to dělají i v dospělosti a nevadí jím to.

kobranek

Já si to dělám.

anonym

Holubi z nosnu čili šušně se tu už několikrát řešily, není to zrovna námět hodný častého opakování.

bolak

kobranek: ale on se ptá na holuby

pizlicka

jsi čííslo:-)))

briketka10

:)) :))