sottka

Kolik průměrně sníte holubů z nosu????

Doplňuji:
Naše učitelka(rypouš) 10 za hodinu.Mate na to taky VY?

Nejlepší odpověď
fcoop

Za pár let,až ti bude alespoň 11 let,nebudeš mít takové chutě.
Ale – klidně si nech chutnat.

Další odpovědi
bolak

Jak kdy, on se holub taky nehodí ke všemu.

Michal: Ano, na imunitu je to dobrý, taky si někdy dám abych se otužil, ale né vlastní, nejsem čuně.

briketka10

po ránu když jsou v nose zaschlý tak musí jít ven,(líp se dýchá)kdo si je neďoube tak kecá ! ale nejím je..

hanulka11

denně 5kg a ty?

johana 56

Poraď paní učitelce způsob „dobří holubi se vracejí“,což je šup s ním zpátky.

Michal Kole

Zajímavá otázka, četl jsem, že se tím posiluje imunita.

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/28684-pojidani-holubu-z-nosu-pry-prospiva-zdravi.html

Zajímá mě kdo se veřejně přizná, že je pr…

Drap

Nula

venkovan

Lepší deset holubů, než dvě projímadla.