kurec

vyber si nejlepši hru kterou jsi hral

Nejlepší odpověď
venkovan

World of Warcraft Cataclysm

Nevím co to je, ale nejlepší hry na války byly venku s klukama a holkama.Lítali jsme po mezích, loukách, v lese,a hry zpravidla končily tím, že někdo bulel boletí natolik, že ostatní dostali strach. Byla sranda, byli jsme v nějaké společenství, kontaktu a hlavně jsme nedřepěli doma. A tehdejší dědkové a báby nás honili ze zahrad, když součásti hry byl útok na hrušen máslovku, či nějakou třešen nebo na nějakou švestku.
prohrah takové hry byla doma, kdy když generální rodinný štáb dostal informaci o předmětu válečné hry, prostupu útočného vojska krz dřevěný plot, devastaci kedluben na záhoně které sloužily v danném případě jako nespolehlivý úkryt apod. Ten kdo měl druhý den větší „jelita“, byl partou oceněn lítostivým pohledem.