výběr mobilu pls poraďte ;)

čao všichni :) poradte mi pls jakej si mám vybrat novej mobil. chci dotykáč aby v něm šli hrát hry a aby my tam šli mp3 atd. atd. jo a nesmí bejt moc drahej asi tak do 3 tisíc protože naši mi víc na něj nedaj a mám ho.no dík moc
Doplňuji:
no hele měl jsem co dělat abych je překecal musel jsem jim slíbit že budu mít lepší vysvědčení jak na prvním pololetí rozumíš jo a tak to bych už asi neukecal jo ale ta asha vypadá dobře a jestly tam jdou nfska tak to je bomba a i ten rychlej net no tak to je dobrej mobil teda jo ale akorát ten net je zdarma nebo se musí nějak jako platit?? a kdyby byl placenej kolik by stál mám bleskmobil dík moc fakt ten mobil vypadá dobře akorát mi pls napiš jak je to s tím netem zatím čao :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Do 3 000 se toho tolika koupit nedá, ale něco by se našlo.
Mohl bych ti doporučit mobil Nokia Asha 311. Píšeš, že chceš hrát hry - pro tenhle mobil jich je dost, obchod má vlastní obchod s aplikacemi a hrami, kde si můžeš něco stáhnout a v řadě případů i zadarmo.
Tahle Nokia Asha má 40 her od EA Games zdarma - namátkou třeba Need for Speed The Run či Monopoly.

No do mobilu jdou paměťovky, takže o místo se bát nemusíš, MP3ky to přehraje, navíc mobil má vlemi slušnou výdrž, takže to nebudeš muset mít furt na nabíječce. Navrch teď je taková akce, že k týhle Ashe se dává i externí akumulátor, tak když náhodou dojde šťáva, do mobilu píchneš tu externí baterku a ono ti to ještě nějakou dobu pojede.

Mobil má i wifinu, 3G internet, mobil má velmi solidní možnosti propojení se sociálními sítěmi jako Facebook či Twitter a obsahuje internetový prohlížeč Nokia Xpress Browser, který dokáže ušetřit až 90% stahovaných dat, takže hnedka nevyplácáš FUP limit od operátora - ale když se budeš připojovta přes wifi, nemusí nic takového řešit.

Myslím si, že i displej je solidní, je vyroben z tvrzeného skla Gorilla Glass, takže se jen tak nepoškrábe. Za tu cenu, za kterou se prodává (kolem 2 200Kč) je to asi nejlepší volba.

Kdybys chtěl něco lepšího, ale i trošku dražšího, doporučím ti mobil Nokia 500, který má operační systém Nokia Belle, výhodou je, že je pro něj víc aplikací a je výkonnější. Má i lepší foťák a o něco lepší výdrž baterky. Jen ta akce těch 4é her od EA zdarma zde neplatí též i ten externí akumulátor.
Myslím si, že Nokia 500 by byla lepší volba, ale s poštou stojí necelé 3 100Kč a to už bychom asi přesáhli.

No však uvidíš, zeptej se rodičů, jestli by ti koupili mobil za 3 100 Kč nebo je opravdu limit do 3000Kč. V druhém případě určitě doporučím tu Ashu 311.
Doplňuji:
Jo, dobře tak doporučím tu Ashu a budu držet palce, abys to vysvědčení měl lepší.
Internet je zdarma, pokud se připojíš přes Wi-Fi - wifinu má řada restaurací, je na řadě nádraží či letištích, na úřadech, školách či některých náměstích. No a možná že doma máte taky wifinu - pokud u počítače máte doma router či modem s wifi (taková krabička s tykadlem) tak se na internet připojíš zdarma.

No a pokud nebudeš na dosah wifiny, tak můžeš využít internet od tvého operátora - tedy toho Bleskmobilu. Tam si můžeš koupit balíček na 30 dní za 100Kč a máš 100MB limit - po vyčerpání tohoto limitu se ti zpomalí internet, ale nic navíc platit nebudeš.

Nebo si můžeš koupit balíček na 1 den za 20Kč a tam ten limit máš 50MB. Tady je to jen ošemetné, že to neplatí celý den, ale vždycky jen do 23:59 toho dne.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 867
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.